Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pompa zanurzeniowa AL-KO Drain 12000 Comfort 112826

4003718042733
Producent: AL-KO
Waga: 6.9 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  Cena brutto:
  349,00 zł
  Cena netto: 283,74 zł
  szt.

  Mocna i poręczna pompa DRAIN 12000 COMFORT do wody brudnej. Doskonale nadaje się do odprowadzania wody w domu i w ogrodzie. Niezbędna do usuwania wody z zalanych piwnic czy studni. Szybkie i łatwe odwadnianie za pomocą pompy DRAIN 12000 COMFORT umożliwia bardzo duża wydajność pompy. Trwałość i niezawodność pompy DRAIN 12000 COMFORT gwarantuje bezobsługowy silnik z układem wirników Vortex oraz wzmocniona włóknem szklanym stabilna obudowa. Uniwersalna złączka kątowa umożliwia podłączenie węży o różnych średnicach. Obsługę i pozycję pracy pompy DRAIN 12000 COMFORT ułatwiają wygodne uchwyty.

   

  Długa żywotność

  Bezobsługowy silnik, specjalnie przygotowany wał silnika ze stali szlachetnej INOX oraz wzmocniona włóknem szklanym obudowa z polipropylenu gwarantują długą zywotność pomp zanurzeniowych do brudnej wody marki AL-KO.

   

   

   

   

  Uniwersalne przyłącze kątowe

  Pompy do brudnej wody AL-KO są wyposażone w swobodnie odchylane o kąt 90° przyłącze kątowe, aby uniknąć niepożądanego zaginania węża tłoczącego. Dzięki złączce kombi pasuje do różnych wielkości węży.

   

   

   

   

  Ziarnistość do 30mm

  Dzięki dużemu otworowi zasysającemu modele Drain odpompowują bez trudu i równomiernie także wodę z drobinami zanieczyszczeń i cząstkami pływającymi o ziarnistości do 30 mm.

   

   

   

   

  Do 12.000 l/h

  W zależności od pompy modele Drain mają wydajność od 7000 l/h do 12000 l/h przy maksymalnej wysokości tłoczenia 10 m. To, czy woda jest czysta, czy brudna, nie odgrywa tutaj żadnej roli.

   

   

   

   


  Dane techniczne:

  • Moc: 850 W
  • Długość przewodu: 10 m
  • Głębokość zanurzenia: max 5 m
  • Wysokość podnoszenia: 10 m
  • Ziarnistość: 30 mm
  • Wydajność: 12000 l/h
  • Średnica wyjścia: 47,8 mm
  • Wymiary: 23,9 x 19 x 35,3 cm
  • Waga: 6,9 kg

      

  Dostawa

  Zobacz nasze aukcje na

  Porównaj nasze ceny w serwisach

  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

  ZROZUMIAŁEM