Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pełnych ciepła i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz udanego 2018 roku

O Firmie

Centrum ogrodnicze Fungi-Chem

Hurtownia ogrodnicza oraz internetowy sklep ogrodniczy Fungi-Chem to firma mająca ponad 25-letnie tradycje w branży pieczarkarskiej oraz 20-letnie doświadczenie w branży środków ochrony roślin. Przez ten czas rozwijaliśmy naszą ofertę tak, by mogła ona sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, zarówno pod względem jakości proponowanych produktów, jak i jakości obsługi.

Internetowy sklep ogrodniczy Fungi-Chem to oficjalny dystrybutor wielu producentów, a dostępny asortyment produktów z branży ogrodniczej, w tym skutecznych nawozów ogrodniczych i nasion traw, jest świadectwem świadomości skali potrzeb naszych klientów.

Warto również dodać, że hurtownia ogrodnicza oraz jej działalność na rynku nie pozostały niezauważone, o czym świadczą liczne wyróżnienia, nagrody i certyfikaty, wśród których należy wymienić przede wszystkim:

Certyfikat pieczary 2002 za promocje okrywy na terenie woj. Wielkopolskiego i Lubuskiego

Certyfikat pieczary 2007,2008,2009 za dystrybucje dodatków do podłoża firmy ChampFood

 Misją firmy jest nie tylko kompleksowe zaopatrzenie pieczarkarzy, rolników, działkowców w środki ochrony roślin a tak że nawozy i narzędzia.

Nasza hurtownia ogrodnicza stara się aktywnie uczestniczyć w podejmowaniu trafnych decyzji przez naszych klientów: przy wyborze środków dostępnych w naszym sklepie, ale nie tylko.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, internetowy sklep ogrodniczy Fungi-Chem stale poszerza i wzbogaca swą ofertę mając już ponad 3500 produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 

Z poważaniem

Właściciele firmy Fungi-Chem

 


 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM