Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pełnych ciepła i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz udanego 2018 roku

Pomoc

Szanowny Kliencie nie wiesz jak założyć konto w sklepie FungiChem Służymy pomocą: 


   
1.W prawym górnym rogu kliknij w "Logowanie/Rejestracja", a następnie "Zarejestruj"


2. Wypełnij następujące pola:

E-mail (login): podaj swój adres e-mailowy, będzie on również Twoją nazwą użytkownika
Hasło: wpisz hasło do konta, musi mieć ono conajmniej 6 znaków
Potwierdź hasło: powtórz wpisane wyżej hasło

3. Następnie zaznacz "Akceptuję regulamin i przeczytałem politykę prywatności", wpisz kod z obrazka i kliknij "Zarejestruj".

4. Aby aktywować konto należy odebrać e-mail i potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie w link "Potwierdź rejestrację".

5. W celu dokończenia procesu rejestracji należy uzupełnić wszystkie wymagane pola w formularzu "Dane płatnika" i kliknąć "Zapisz". 

6. Od tej chwili zawsze gdy się zalogujesz, możesz cieszyć się swoim 5% rabatem na wszystkie produkty przy każdorazowym zakupie.Życzymy udanych zakupów,
Zespół FungiChem 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM