Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Cyflok świeca dymna

4850002352173
Producent: ABC
Waga: 0.1 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
67,00 zł
Cena netto: 62,04 zł
szt.

Cyflok świeca dymna przeznaczona jest do zwalczania owadów latających i biegających np. karaluchy, prusaki, przybyszki amerykańskie, pluskwy, rybiki cukrowe, mrówki, pchły, muchy, komary oraz inne szkodniki magazynowe takie  jak: wołek zbożowy, trojszyki, czarne chrząszcze ściółkowe, skórniki, dorosłe osobniki moli spożywczych.

Skład: cyfenotryna 3%


Do stosowania wewnątrz pomieszczeń np.:

- w piwnicach, na strychach, w mieszkaniach, garażach, przyczepach kempingowych, łodziach  itp. (użytkownik powszechny), 
- w halach magazynowych, zakładach przemysłu i przetwórstwa spożywczego, budynkach inwentarskich, obiektach użyteczności publicznej, muzeach, statkach (użytkownik profesjonalny).

1 świeca 120g - zabezpiecza pomieszczenie o kubaturze 350m3.

Organizm docelowy

Czas niezbędny do uzyskania skuteczności

karaluchy, prusaki, rybiki cukrowe, pchły, mrówki

6 h

przybyszka amerykańska

7h

muchy komary, dorosłe osobniki moli spożywczych

24h

wołki, trojszyki, czarne chrząszcze ściółkowe, skórniki

48h

 

Sposób użycia: umieścić pojemnik na podłodze z dala od materiałów łatwopalnych, usunąć zieloną nakrętkę i zapalić knot. 1 świeca ma zastosowanie w pomieszczeniu o kubaturze 350m3. Zamknąć okna oraz drzwi wychodzące na zewnątrz. Używać produktu wyłącznie w pomieszczeniu zamkniętym. Nie przebywać w pomieszczeniu, gdy stosowana jest świeca dymna. Usunąć zwierzęta z pomieszczenia, zabezpieczyć żywność. Pomieszczenie może być oddane do użytku dopiero po starannym przewietrzeniu. 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM