Opinie o Nas


 

Agita 10 WG 400g

 • Dodaj recenzję:
 • Kod towaru: 3830046074249
 • Producent: Novartis
 • Dostępność: Dostępny na magazynie
  Czas realizacji: Wysyłka w 24h
 • Do Użytku Profesjonalnego: TAK
 • Do Użytku Amatorskiego: TAK
 • Zamów telefonicznie: 606614833
 • Dostawa od: 12,99 zł
 • Stara cena: 125,00 zł
  Cena netto: 93,50 zł
  115,00 zł
 • szt.

Agita 10 WG przeznaczona do zwalczanie much. Agitę należy rozrobić z wodą i pomalować nią pasy w miejscach gdzie jest dużo much, ale nienasłonecznionych, Mamy kilka rodzajów much i Agita działa tylko na muchy liżące, więc jeśli mają państwo problem również z innymi muchami u siebie, to warto się zabezpieczyć przed tym i użyć dodatkowo Oxyfly, który działa przez to, że przyczepia się do pancerza muchy i zabija ją po jakimś czasie, kiedy się wchłonie. Preparat owadobójczy w formie zawiesiny mikrokapsułowanej rozpuszczalnej w wodzie do zwalczania much i czarnych chrząszczy ściółkowych a także karaluchów, pcheł i mrówek w pomieszczeniach dla zwierząt, fermach, gospodarstwach rolnych oraz miejscach publicznych. Do malowania lub pryskania. Doskonały do układania programów zwalczania much i łączenia z innymi dostępnymi preparatami. Nowa i bezpieczna formuła.

Granulki Agita 10 WG  należy rozpuścić w wodzie, a następnie pomalować pędzlem lub opryskiwać punktowo te miejsca, w których gromadzą się muchy, np.: ciepłe lub nasłonecznione powierzchnie ścian, framugi okien, sufity itp.

- Malowanie powierzchni – rozpuścić 100 g / 320 ml letniej wody aż do uzyskania jednolitego roztworu. Uzyskana ciecz wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni 160 m2.

- Opryskiwanie powierzchni – rozpuścić 100 g / 800 ml letniej wody dokładnie mieszając. Otrzymany roztwór wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni 80 m2. Bezpośredniemu opryskowi należy poddać około 30% powierzchni.

 

 

Agita

Oxyfly

Zawiera przynętę, atraktant (feromony i cukier), który wabi muchy,

Nie zawiera przynęty

Działa drogą pokarmową, musi dojść do pobrania trucizny przez muchę, ale wtedy 100% skuteczności działania trucizny, brak odpornośc

Działa drogą kontaktową, do zatrucia muchy wystarcza kontakt ciała owada z powierzchnią. Kapsuła przyczepia się do ciała.

Działa szybko, widoczny efekt "knock down", widoczne czarne połacie martwych much

Działa wolniej niż Agita, brak efektu "knock down", muchy odlatują w ostatni lot. Brak charakterystycznych czarnych placków martwych much.

Agita działa na muchy posiadające aparat liżący (większość jest takich), mucha musi mieć możliwość pobrania pokarmu.

Oxyfly działa na każdą muchę, która się zetknie z jego powierzchnią. Działają na kłujaco - ssące.

Agita jest nowocześniejszą substancją

Oxyfly jest technologicznie preparatem starszym

Agity nie wolno stosować na świeżo wybiałkowane ściany (spada skuteczność preparatu)

 

Agity nie powinno się stosować w czasie wysokiego nasłonecznienia, lepiej nałożyć preparat rano lub wieczorem

 

 

Dane techniczne:

400 g preparatu Agita 10 WG zawiera: Thiametoksam 10%; Trikozen 0,05%.

Opakowanie: 400 g