Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Tablice żółte Lepowe ABC 5 szt.

5906981101420
Producent: ABC
Waga: 0.1 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
9,00 zł
Cena netto: 8,33 zł
szt.

Tablice żółte Lepowe ABC

Arkusze monitorują obecność: mszyc, mączlików, miniarków i innych owadów szkodliwych.

Arkusze lepowe przeznaczone są do monitorowania obecności szkodników poprzez ich odławianie. Dzięki temu są doskonałym środkiem zapobiegawczym. Wykazują bardzo dużą skuteczność w wabieniu wielu gatunków szkodliwych owadów. Nie posiadają w swoim składzie substancji czynnych chemicznie. Arkusze pokryte są klejem odpornym na działanie warunków atmosferycznych: opadów atmosferycznych, promieni słonecznych oraz wiatru.

Najbardziej efektywne jest wywieszanie arkuszy jak najwcześniej przed pojawieniem się szkodnika.

Żółte arkusze najlepiej umieszczać nad wierzchołkami monitorowanych roślin. W razie problemów w zamontowaniu arkuszy nad roślinami należy arkusze rozmieścić tak, aby uniknąć przyklejenia się do arkusza - liści, łodyg, kwiatów, owoców, nasion.

Rozmieszczenie tablic: minimum 20/100 m2.

Żółte arkusze przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu w temperaturze nie niższej niż 0°C i nie wyższej niż 30°. Zużyte arkusze są odpadem komunalnym.

Zawartość: 5 tablic. W zestawie znajdują się druciki do montażu.

Uwaga!
Powierzchnia klejąca jest wystarczająca dla odławiania szkodliwych owadów i zarazem bezpieczna dla ptaków. Profilaktycznie zaleca się jednak nie rozmieszczać tablic na długo przed pojawieniem się owadów oraz na drzewach bez liści, kiedy wygłodniałe i osłabione zimą drobne ptaki mogą w poszukiwaniu jedzenia mieć kontakt z tablicami (zwłaszcza w odkrytych, nasłonecznionych miejscach). 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM