Opinie o Nas


 

Tablice żółte Lepowe ABC 5 szt.

  • Add feedback:
  • Kod towaru: 5906981101420
  • Manufacturer: ABC
  • Availability: Exists
  • Delivery from: 12.99 zł

  • Net Price: 8.94 zł
    11.00 zł
  • szt.

Tablice żółte Lepowe ABC

Arkusze monitorują obecność: mszyc, mączlików, miniarków i innych owadów szkodliwych.

Arkusze lepowe przeznaczone są do monitorowania obecności szkodników poprzez ich odławianie. Dzięki temu są doskonałym środkiem zapobiegawczym. Wykazują bardzo dużą skuteczność w wabieniu wielu gatunków szkodliwych owadów. Nie posiadają w swoim składzie substancji czynnych chemicznie. Arkusze pokryte są klejem odpornym na działanie warunków atmosferycznych: opadów atmosferycznych, promieni słonecznych oraz wiatru.

Najbardziej efektywne jest wywieszanie arkuszy jak najwcześniej przed pojawieniem się szkodnika.

Żółte arkusze najlepiej umieszczać nad wierzchołkami monitorowanych roślin. W razie problemów w zamontowaniu arkuszy nad roślinami należy arkusze rozmieścić tak, aby uniknąć przyklejenia się do arkusza - liści, łodyg, kwiatów, owoców, nasion.

Rozmieszczenie tablic: minimum 20/100 m2.

Żółte arkusze przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu w temperaturze nie niższej niż 0°C i nie wyższej niż 30°. Zużyte arkusze są odpadem komunalnym.

Zawartość: 5 tablic. W zestawie znajdują się druciki do montażu.

Wymiary tablicy: 24x17 cm

Uwaga!
Powierzchnia klejąca jest wystarczająca dla odławiania szkodliwych owadów i zarazem bezpieczna dla ptaków. Profilaktycznie zaleca się jednak nie rozmieszczać tablic na długo przed pojawieniem się owadów oraz na drzewach bez liści, kiedy wygłodniałe i osłabione zimą drobne ptaki mogą w poszukiwaniu jedzenia mieć kontakt z tablicami (zwłaszcza w odkrytych, nasłonecznionych miejscach).