Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pełnych ciepła i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz udanego 2018 roku

Siarczan Magnezu 1kg Sumin Nawóz na Niedobór Magnezu i Siarki

5907102009977
Producent: Sumin
Waga: 1 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
7,00 zł
Cena netto: 5,69 zł
szt.

Siarczan Magnezu 1kg Sumin Nawóz na Niedobór Magnezu i Siarki

Zapobiega brązowieniu igieł drzew iglastych. Szybko działający nawóz rozpuszczalny Na wszystkie rośliny i uprawne
Przeznaczenie:

Nawóz całkowicie rozpuszczalny w wodzie, w postaci kryształów bez zanieczyszczeń obcych. Siarczan magnezu siedmiowodny zapewnia efektywne i szybkie uzupełnienie niedoboru magnezu i siarki. Jest przeznaczony do nawożenia dolistnego, może być także użyty bezpośrednio do gleby w formie krystalicznej, gdy występuje stały niedobór magnezu.

Stosowanie: Nawóz jest w pełni rozpuszczalnym związkiem magnezu i zaleca się go stosować do dokarmiania dolistnego roślin rolniczych, sadowniczych i warzyw. W czasie upalnej pogody opryskiwanie wykonać rano lub późnym wieczorem. Uprawy warzywne i sadownicze - dokarmianie dolistne
Uprawa i ilość cieczy (1/100 m2)

 UWAGA! 1 % roztwór nawozu uzyskuje się rozpuszczając 10 g siarczanu magnezu w 1 litrze wody.
Środki ostrożności i warunki BHP


Chronić przed dziećmi. Nie wdychać pyłu. Stosować rękawice ochronne / odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. Zawartość/ pojemnik usuwać do zamykanego pojemnika lub unieszkodliwiać zgodnie z obowiązującymi przepisami.


• Uniwersalny nawóz dla wszystkich roślin w uprawach polowych i pod osłonami. • Wpływa na lepsze wykorzystanie składników pokarmowych. • Krystaliczny, całkowicie rozpuszczalny w wodzie. A, Bez zanieczyszczeń obcych. 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM