Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Płytka owadobójcza na owady biegające i latające 1szt.

5907102010737
Producent: Sumin
Waga: 0.01 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
13,00 zł
Cena netto: 12,04 zł
szt.

Płytka owadobójcza na owady biegające i latające 1szt.


MOLOMIT PLUS

Numer pozwolenia: 6293/15

Płytka przeznaczona do zwalczania owadów latających takich jak muchy, komary, dorosłe osobniki moli odzieżowych oraz owadów biegających takich jak mrówki. Do stosowania w pomieszczeniach.


Skuteczność:

• owady latające - produkt zaczyna działać po 1 godzinie od zastosowania, pełen efekt bójczy występuje po 2 godzinach w pomieszczeniu o kubaturze 20 m3

• mrówki - produkt zaczyna działać po 0,5 godzinie, pełen efekt bójczy następuje po 12 godzinach od zastosowania w pomieszczeniu o powierzchni 20 m2.


Sposób użycia: Wyjąć płytkę owadobójczą i umieścić ją w pomieszczeniu w miejscu, w którym będzie zapewniona cyrkulacja powietrza. Nie umieszczać płytki w pobliżu źródeł ciepła, w miejscach bezpośredniego nasłonecznienia. Należy ograniczyć stosowanie produktu w pomieszczeniach, gdzie przebywają dzieci, osoby chore i alergicy.

Substancja czynna:

transflutryna — 9 g/100g,

praletryna — 0,2 g/100g,

esbiotryna — 0,2 g/100g,

geraniol — 2 g/100g.


Postępowanie z odpadami: odpadowy produkt oraz opakowanie usuwać do odpowiednich kontenerów przeznaczonych na odpady niebezpieczne. 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM