Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Nawóz do iglaków Jesienny Magiczna Siła 350g SUBSTRAL

5907487100962
Producent: Substral
Waga: 0.35 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
12,00 zł
Cena netto: 11,11 zł
szt.

Nawóz do iglaków Jesienny Magiczna Siła 350g SUBSTRALL

Zwiększa odporność na przemarzanie dzięki zagęszczeniu soków w roślinie. Przeciwdziała negatywnym skutkom dużych zmian temperatur. Nawóz wzmacnia wybarwienie iglaków. Stosować dolistnie - oprysk igieł, za pomocą konewki, dozownika do końcówki węża lub opryskiwacza.

Nawozy Magiczna Siła to koncentrat o zbilansowanej dawce mikro i makroskładników służący do przygotowania roztworu wodnego, który w wygodny sposób pozwala połączyć nawożenie z podlewaniem. Roztwór jest bardzo łatwo przyswajalny przez rośliny. Szybko działające składniki odżywcze wzmacniają i dają długotrwałe efekty, co jest widoczna już po pierwszym podlaniu.

Do głównych zalet nawozu należą:

- duża wydajność
- w 100% rozpuszcza się w wodzie
- wysoko skoncentrowany nawóz
- szybko działa, dając widoczne efekty
- świetnie przyswajany przez liście i korzenie

Wydajność: 350g na 35 iglaków.

Skład: Nawóz WE NPK (Mg) 12 - 7 - 31 (4) z mieszaniną mikroelementów.

 

Dawkowanie: 1g na 1l wody

  

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM