Opinie o Nas


 

Florovit BIOnawóz do truskawek 0.8kg

 • Dodaj recenzję:
 • 5900498024104
 • Producent: IncoVeritas
 • Dostępność: Brak na magazynie
 • Dostawa od: 12,99 zł
 • Stara cena: 13,00 zł
  Cena netto: 10,19 zł
  11,00 zł
 • Niedostępny
 • szt.

Florovit BIOnawóz do truskawek 0.8kg

Nawóz organiczno-mineralny NPK: 2,5:3,0:3,5

Florovit Pro Natura BIOnawóz do truskawek, malin i jeżyn – to granulowany, zawierający wyłącznie naturalne składniki nawóz BIO, przeznaczony do nawożenia truskawek, malin i jeżyn.

Nawóz zawiera wszystkie składniki pokarmowe potrzebne do odpowiedniego wzrostu i plonowania roślin. Szczególnie polecany jest do stosowania na glebach o małej zawartości próchnicy. BIOnawóz przywraca biologiczną równowagę ogrodu. Stosowanie BIOnawozu poprawia właściwości gleby, a także powoduje doskonałe zatrzymywanie wilgoci w glebie.

DAWKI I STOSOWANIE:

Opakowanie 0,8 kg BIOnawozu wystarcza do nawożenia 15 – 20 m2 uprawy. Pierwsze nawożenie należy wykonać wiosną, następnie powtórzyć je latem po zbiorach oraz jesienią, co zapewni obfite owocowanie w następnym roku. Jeżeli istnieje możliwość zaleca się wymieszanie nawozu z wierzchnią warstwą gleby.

Uprawy w gruncie – 40-50 g/m2

Uprawy w pojemnikach – 5-10 g/l podłoża

TERMINY STOSOWANIA:

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

SKŁAD NAWOZU:

2,5% (N) azot całkowity; 3,0% fosfor całkowity w przeliczeniu na P2O5; 3,5% potas całkowity w przeliczeniu na K2O.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych.

W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

 

Opakowanie: 0.8 kg

Kod EAN: 5900498024104