Opinie o Nas


 

Clean Max czysty opryskiwacz 300g

  • Dodaj recenzję:
  • 5907800691016
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Dostawa od: 12,99 zł

  • Cena netto: 18,70 zł
    23,00 zł
  • Niedostępny
  • szt.

ZASTOSOWANIE

Preparat w formie proszku do rozpuszczania w wodzie, przeznaczony jest do mycia opryskiwaczy, neutralizuje także pozostałe wnbsp;aparaturze resztki środków ochrony roślin po opryskiwaniu. Zalecany do mycia opryskiwaczy szczególnie po stosowaniu środków ochrony roślin trudno usuwalnych ze ścianek zbiornika i instalacji cieczowej opryskiwacza, jak np. herbicydy: Aminopielki, Chwastoxy, Legan 75 DF i inne. Preparat posiada bardzo dobre właściwości myjące.

DZIAŁANIE PREPARATU

Preparat powoduje rozkład środków ochrony roślin, a jednocześnie dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego emulgatora pozwala na skuteczne mycie całego opryskiwacza.

DAWKOWANIE

rozpuścić w wodzie w ilości 100 g na 100 litrów wody.

TERMIN PRZYDATNOŚCI

3 lata od daty produkcji.

POJEMNOŚĆ

1 kg.

SPOSÓB UŻYCIA

Zbiornik opryskiwacza dokładnie opróżnić z cieczy roboczej a następnie wypłukać czystą wodą.

OPRYSKIWACZE BEZ SYSTEMU MYJĄCEGO

Środek używać w ilości 100g na 100 litrów pojemności zbiornika opryskiwacza. Odważoną ilość środka rozpuścić w niewielkiej ilości wody a następnie wlać do zbiornika opryskiwacza, uzupełnić zbiornik wodą w całości! Włączyć pompę mieszającą na 10-15 minut. Po umyciu usunąć ciecz myjącą a następnie przepłukać zbiornik i instalację niewielką ilością czystej wody.

OPRYSKIWACZE Z SYSTEMEM MYJĄCYM

Środek używać w ilości 150 gram na 100 litrów wody. Ilość cieczy myjącej 10% - 15% pojemności zbiornika.
Odważoną ilość środka rozpuścić w niewielkiej Ilości wody i wlać do rozwadniacza. Uzupełnić wodą do 10% - 15% pojemności zbiornika i włączyć system myjący. Po umyciu usunąć ciecz myjącą a następnie przepłukać zbiornik i instalację niewielką ilością czystej wody.

UWAGA!

Niewykorzystaną ciecz użytkową oraz wodę użytą do mycia opryskiwacza rozproszyć na własnym, nieużytkowanym rolniczo terenie, np. na ugorze.

MAGAZYNOWANIE

Przechowywać w pomieszczeniach suchych w temperaturze nie niższej niż 0°C i nie wyższej niż 30°C, wyłącznie w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach, z dala od produktów spożywczych, pasz i naczyń na żywność, a także w miejscach niedostępnych dla osób niepowołanych, zwłaszcza dzieci.
Preparat był badany w Instytucie Ochrony Roślin w Poznaniu i uzyskał ocenę pozytywną.