Opinie o Nas


 

Płyn odstraszający kuny i inne dzikie zwierzęta 8 tyg. Sumin 100 ml

  • Dodaj recenzję:
  • 5907102005603
  • Producent: Sumin
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Dostawa od: 13,99 zł

  • Cena netto: 16,67 zł
    18,00 zł
  • Niedostępny
  • szt.

Prezentowany płyn używany do odstraszania zwierząt jest produktem uznanej marki Sumin. Jest to preparat, który w humanitarny i bezpieczny sposób sprawi, że szkodniki będą się trzymały z daleka od twojego gospodarstwa.

Płyn odstraszający kuny nadaje się do walki nie tylko z kunami, lecz także z kretami, nornicami, a nawet dzikami i jeleniami, sarnami czy danielami. Preparat ma postać stężonego koncentratu, który rozprowadza się po garażach, wokół gospodarstwa czy różnego rodzaju terenach użyteczności publicznej – parkach, polach golfowych, lotniskach. Można także wykorzystać go w pomieszczeniach zamkniętych, piwnicach, strychach czy samochodach. Jego zapach skutecznie odstrasza zwierzęta i sprawia, że nie żerują na oznaczonych nim miejscach.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem wstrząsnąć.

Dziki, zwierzyna płowa (m.in. jelenie, sarny, daniele):
- oprysk na całość w ilości 5 l/ha koncentratu rozcieńczyć w 200-300 l wody i opryskać,
- bariera zapachowa 2 l/ha koncentratu rozcieńczyć w 50 l wody spryskać pas o szerokości ok. 2 m na 1 ha chronionego terenu.

Kuna:

- ustawić szklankę lub korytko ze szmatką nasączoną lub oblaną preparatem,
- w przypadku gryzienia kabli smarowanie przewodów preparatem nierozcieńczonym.
Krety i nornice: - stosować w dawce 20 ml koncentratu i zalać kanał poprzez zdjęcie ziemi z kopca aż do odsłonięcia kanału wejściowego i wprowadzenie płynu do środka; następnie przykryć kanał zdjętą z nich uprzednią glebą by zapach rozchodził się wewnątrz korytarzy. Działa natychmiast po zastosowaniu.

Zabieg należy powtarzać po każdorazowym opadzie deszczu.

Środek jest bardzo skuteczny, w bezdeszczowych okresach jego działanie może utrzymywać się nawet do ośmiu tygodni, w czasie innych warunków pogodowych mniej więcej do sześciu tygodni. Preparat jest skuteczny już po 4 dniach od zastosowania.

Opakowanie zawiera 100 ml preparatu a także informację o terminie przydatności do użycia i wskazówki dotyczące stosowania.