Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pełnych ciepła i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz udanego 2018 roku

Zestaw zraszający - wąż rozciągliwy 15 mb ZygZag 19-041

5907553505998
Producent: Cellfast
Waga: 1.2 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
105,00 zł
Cena netto: 85,37 zł
szt.

Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym 15mb 19-041

ZygZag to innowacyjny i niezwykle kompaktowy wąż ogrodowy, który podczas przepływu wody pod ciśnieniem zwiększa swoją długość ok. dwukrotnie,  a po opróżnieniu samoistnie się skraca. Dzięki użytym materiałom jest wyjątkowo lekki, a przy tym bardzo wytrzymały.  Jego zewnętrza powłoka tkaninowa sprawia, że jest przyjazny w dotyku,  a użyta technologia gwarantuje wygodę użytkowania, bez załamań i splątań.

Dzięki użytym materiałom jest wyjątkowo lekki i bardzo wytrzymały. Zewnętrzna powłoka z tkaniny sprawia, że jest przyjemny w dotyku, a nowoczesna technologia gwarantuje wygodę użytkowania bez załamań i splątań.

Wysokiej klasy, ergonomiczny, zraszacz prosty ERGO z bezstopniową regulacją strumienia posiada czytelne oznaczenia ułatwiające wybór strumienia od silnego punktowego przez delikatną mgiełkę do mocnego prysznicowego i delikatnego prysznicowego. Intuicyjna regulacja siły strumienia zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania.

Długość: 7,5 - 15 m

Skład zestawu:

  • wąż rozciągliwy ZygZag
  • zraszacz prosty wielofunkcyjny ERGO
  • szybkozłącza 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM