Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Ukorzeniacz Sumin MultiRoots 25ml

5907102009144
Producent: Sumi Agro
Waga: 0.1 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
8,50 zł
Cena netto: 7,87 zł
szt.
Nawóz żelowy Multiroots.
Nawóz ten podobnie jak Pinal zawiera azot i cynk. Wspomaga on ukorzenianie roślin zielnych, zdrewniałych i półzdrewniałych niezależnie od rodzaju podłoża.
Zalecany do ukorzeniania sadzonek i odnóżek roślin ozdobnych iglastychi liściastych, drzew i krzewów owocowych oraz warzyw. Przed samą czynnością sadzenia należy zastosować odpowiedni dla danej rośliny
nawóz granulowany w postaci gotowej lub sporządzając podłoże, które następnie zostanie wykorzystane do zasypania dołu ze świeżo posadzoną rośliną. Dzięki temu posadzone rośliny już na starcie będą zaopatrzone w niezbędne do ich życia składniki pokarmowe.


 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM