Opinie o Nas


 

Rękawice ochronne ATG MaxiFoam 34-900 rozmiar 10

  • Dodaj recenzję:
  • Kod towaru: 4792249900109
  • Producent: ATG
  • Dostępność: Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 12,99 zł

  • Cena netto: 12,03 zł
    14,80 zł
  • szt.

Rękawice ochronne ATG MaxiFoam 34-900 rozmiar 10

Model: MaxiFoam 34-900
Materiał: nitryl/nylon
Kolor: czarno-szare
Wymagania: EN 388: 2003 (3121)

 

Do pracy w środowisku suchym i wilgotnym

Prezentujemy Państwu rękawice malezyjskiej marki ATG, które charakteryzuje solidne wykonanie, innowacyjność i dbałość o zachowanie wysokiego standardu ochrony dłoni. Spód dłoni w rękawicy MaxiFoam powleczony cienką warstwą spienionego nitrylu, na nylonowej podszewce. Dzięki zastosowaniu takiej technologii rękawica jest lekka, elastyczna i nie ogranicza ruchów. Przesiąkanie nitrylu na wewnętrzną część wkładu nylonowego nie występuje w ogóle lub występuje w minimalnym stopniu, co redukuje ryzyko podrażnień oraz zwiększa komfort noszenia rękawicy. Produkt bezszwowy. Zaprojektowany w taki sposób, aby odprowadzić olej dla zapewnienia lepszego chwytu. Model charakteryzuje się bardzo dobrą chwytnością zarówno w środowisku suchym, jak i wilgotnym. Rękawice odporne na ścieranie (trzeci poziom odporności). Zakończone ściągaczem w nadgarstku.

ATG MaxiFoam 34-900 typowe zastosowanie

Sprawdzą się podczas pracy w środowisku suchym i mokrym: w pracach montażowych, przy zaolejonych komponentach, drobnych elementach, w przemyśle samochodowym, pracach inżynieryjnych.

Środki ostrożności

Rękawic nie należy używać jako środka ochrony przed ząbkowanymi krawędziami, ostrzami lub otwartym ogniem. Przed użyciem należy upewnić się, że rękawice robocze nie posiadają żadnego defektu lub rozdarcia. Nie należy używać rękawic uszkodzonych bądź poplamionych jakimkolwiek produktem – może to wywołać podrażnienia lub reakcje skórne. W przypadku wystąpienia alergii, należy skontaktować się z lekarzem lub dermatologiem. W sytuacji ponownego korzystania z rękawic roboczych należy wywinąć je na drugą stronę w celu dokładnego wysuszenia ich wewnętrznej strony. Rękawice należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w pomieszczeniu suchym i chłodnym. Trzymać z dala od źródła ozonu i ognia. Data przydatności określona na opakowaniu przez producenta.

ATG MaxiFoam 34-900 cechy produktu:

– powleczone cienką warstwą spienionego nitrylu,
– lekkie, elastyczne, nieograniczające ruchów,
– model bezszwowy,
– odprowadza olej dla zapewnienia lepszego chwytu,
– rękawice odporne na ścieranie,
– zakończone ściągaczem w nadgarstku.