Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Domek dla pożytecznych owadów 16x14x14cm 751006

5908277703745
Producent: Biowin
Waga: 0.65 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
33,00 zł
Cena netto: 26,83 zł
szt.

Domek dla pożytecznych owadów 16x14x14cm 751006

Domki są przeznaczone by zapewnić schronienie pszczołom-głownie murarkom-samotnicom-pszczołom nie miodnym oraz innym pożytecznym owadom.
Z pewnością każdemu przyrodnikowi i ogrodnikowi sprawi wielką przyjemność obserwowanie różnorakich i wielce interesujących zwyczajów związanych z życiem owadów jak prowiantowanie komór lęgowych, budowanie przegród gniazdowych.
Domki należy umieścić w suchym i osłoniętym przed wiatrem i deszczem miejscu na wysokości 1,2m-1,5m . Warto je umieścić na ścianach budynków czy zabudowań gospodarskich, jako że mają na celu zastąpić obecność strzech krytych słomą i rozpadających się ceglanych murków.
Domek wykonany jest z najwyższej jakości materiałów naturalnych i przyjaznych dla środowiska dzięki czemu będzie idealnym schronieniem dla każdego owada. Dodatkowo jest bardzo dekoracyjny a umieszczenie obok siebie wielu domków umożliwia zbudowanie konstrukcji przypominającej plaster miodu.

Towar wysyłamy losowo (kolor/szyszki/trzcina) w zależności od dostępności produktu.

Symbol: 751006
Szerokość produktu: 16.0cm
Głębokość produktu: 14.0cm
Wysokość produktu: 14.0cm

  

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM