Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pełnych ciepła i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz udanego 2018 roku

Żółte kleiste arkusze Bio Plantella

3830001595970
Producent: Bio Plantella
Waga: 0.2 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto: 18,00 zł
16,00 zł
Cena netto: 14,81 zł
szt.

Zastosowanie: Żółte kleiste arkusze Bio Plantella służą do mechanicznego zwalczania mszyc, wciornastków, mączlika szklarniowego, nasionnicy trześniówki, owocówki jabłkóweczki, wystroja wężowniczka i innych szkodników roślin w ogródkach warzywnych, szklarniach i sadach.

Zalety:

- Bezpieczne dla otoczenia

- Nie posiadają okresu karencji

- Odporne na działanie wody

- Proste i bezpieczne w użyciu.

- Ważność bezterminowa.

Korzyści:

  • Dokładna żółty szkodników pewnością lured w pułapkę;
  • wysokim Entomological klej umożliwia szybki przyczepność bardzo lekkie szkodniki jest nie zmyć lub rozpuszczenia ;
  • trwałość narzędzia (kilka miesięcy), ze względu na wysoką odporność na zmiany temperatury i wilgotności - płyty są trwałe nawet przy wysokich temperaturach (powyżej 20 stopni Celsjusza);
  • arkusze ochronne z papieru silikonowego, który chroni klej przed wysychaniem , nawet jeśli płyta nie jest używany przez dłuższy czas;
  • Drut do zawieszenia umożliwiają łatwość użytkowania , płytki pozostają na swoim miejscu.

Opis:

Przyklejonych płyt z uważnie wybranym odcieniu żółtym irresistibly przyciąga wielu szkodników roślin, takich jak muchy, wiśni różne Borer jabłkóweczka, muchy z oliwek, owoców sawfly i szkodników ogrodniczych, w tym mszyc, mączlików, chrząszczy, przyssawki, wciornastków i różnych linii , w szczególności cebula latać. Kiedy szkodnik jest bliżej do panelu przylega do powlekania klejem szybko entomologiczne kleju.

Opakowanie:

10 arkuszy 17x24cm + zawieszki

 

Zastosowanie żółte lepkie pułapek:

Aby skutecznie chronić rośliny równomiernie zawiesić 20 do 24 100 m2 w sadzie drzew owocowych, szklarni i na zewnątrz. Aby uzyskać więcej uprawy warzyw (pomidory, ogórki) zaleca zwiększenie liczby paneli. Gdy lepka powierzchnia pokryta robactwa, zastąpić je nowymi.

Płyty tak, że wiszą w pobliżu oddziałów, ale nie powinien być zatrzymany z liści lub gałęzi. W ogrodzie warzywnym powiesić je na patyku, które przykleja się je do ziemi. Panele podczas kwitnienia drzew owocowych, usuń że nie są one złowione przez pszczoły.

Mogą być używane do diagnostyki, aby szybko i łatwo określić częstość i rodzaj szkodnika i tak terminowe działania.

przechowywanie

Żółte płytki przechowywane w suchym miejscu w temperaturze 35 ° C, w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od żywności i napojów. 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM