Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pełnych ciepła i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz udanego 2018 roku

Wózek Ogrodowy Zielony 250L 0061

5901292670061
Waga: 30 kg
Dostępność:
  • Dostawa od: 19,99 zł
Cena brutto: 348,00 zł
275,00 zł
Cena netto: 223,58 zł
szt.

Wózek Ogrodowy Zielony 250L 0061 możliwość podpięcia do traktorka
3w1 - wózek + kiper + możliwość podpięcia do traktorka

Praktyczny / uniwersalny wózek transportowy / ogrodowy serii GARDEN LINE wykonany z wytrzymałego tworzywa. Przeznaczony do przewożenia lekkich i ciężkich do 300kg ładunków / pakunków - paczek oraz kartonów jak również wielu innych przedmiotów i towarów [jabłka, trawa, siano] jak i materiałów sypkich [ziemia, piasek, kamienie] ale również wszelkiego rodzaju narzędzi.

Nadaje się zarówno do użytku domowego jak i w wielu miejscach pracy - np. na poczcie, magazynie, biurze, warsztacie i grodzie etc.Konstrukcja wózka została wykonana z wysokiej jakości komponentów dzięki czemu, wózek jest wytrzymały, oś skrętna pozwalająca na skręt praktycznie 180o więc praca z jego użyciem jest prosta i przyjemna.
Pompowane koła z bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność do podłoża. Antypoślizgowy uchwyt dodatkowo ułatwiają pracę. Wózek jest w wersji do samodzielnego montażu spakowany pudełku wraz z wszystkimi potrzebnymi elementami.

WYMIARY KOMORY: 94 X 52 X 21 cm
WYMIARY WÓZKA: 111 X 51 X 52 cm
MATERIAŁ RAMY: metal malowany proszkowo
KOMORY: tworzywo sztuczne
Ładowność: do 250 kg
Rozmiar opon: 28 cm
KOLOR KOMORY: zielony 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM