Opinie o Nas


 

Wader Party World Zestaw Mały Mechanik 59 cm 10776 3+

 • Dodaj recenzję:
 • 5900694107762
 • Producent: Wader
 • Dostępność: Dostępny na magazynie
  Czas realizacji: Wysyłka w 24h
 • Zamów telefonicznie: 606 614 833
 • Dostawa od: 13,99 zł

 • Cena netto: 50,41 zł
  62,00 zł
 • szt.

Wader Party World Zestaw Mały Mechanik 10776 3+

Fabryka Zabawek WADER jest obecna na rynku od ponad 27 lat. Firma należy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Zabawki nie tylko są kolorowe, funkcjonalne, trwałe i bezpieczne, ale przede wszystkim posiadają elementy edukacyjne. Najwyższą jakość zabawki zawdzięczają używaniem do produkcji tylko najlepszych surowców, barwników i innych komponentów oraz nowoczesnych maszyn i technologii.

 

Dla niepokaźnych majsterkowiczów, którzy marzą żeby być jak tata, mamy specjalny zestaw Wózek niewiele znaczący Mechanik. Zestaw gromadzi sporo akcesoriów dostosowanych do używania poprzez najmłodszych i zezwalających na realistyczną zabawę w mechanika, m.in.

śrubokręt, klucz francuski, śrubki, kombinerki i młotek. Całość znajduje się w praktycznym wózku na kółkach, co ułatwia przenoszenie i pomaga utrzymać porządek po zakończonej zabawie. Wózek wyposażony jest w wiaderko oraz wygodną półkę, którą można umieszczać na dwóch wysokościach.

dzięki czemu niewielki majsterkowicz wszystkie potrzebne narzędzia ma za każdym razem pod ręką. Zabawka akcentuje się wyjątkowo dobrym wykonaniem, trwałością oraz żywymi kolorami. Różnorodność elementów w komplecie sprawi, że zabawa nie będzie miała końca.

Wózek minimalny Mechanik pobudza kreatywność, wzbogaca wiedzę o otaczającym świecie i poszerza zasób słownictwa dziecka. Zabawa z wykorzystaniem wszystkich akcesoriów w komplecie majsterkowicza uczy cierpliwości, pomaga skoncentrować się najmłodszym na jednej czynności, rozwija koordynację ruchową i motorykę małą (skuteczność dłoni i palców, staranne ruchy).

produkt tworzony jest z najwyższej jakości tworzywa gwarantującego solidność i bezpieczeństwo dla najmłodszych.Zabawki nie odkształcają się, a grafika na wiaderku produkowana metodą IML nie blaknie i nie ściera się.

zestaw posiada wózek na kółkach o wysokości 59 cm z ruchomą półką i wiaderkiem, a także komplet akcesoriów mechanika, m.in. Śrubokręt, klucz francuski, śrubki, kombinerki, młotek trwałość i szczególnie prawidłowe wykonanie zestaw daje możliwość wielogodzinnej zabawy Zabawa z użyciem Wózka nieznaczny Mechanik pobudza kreatywność dziecka, wzbogaca jego wiedzę i poszerza zasób słownictwa, uczy skupienia i cierpliwości i rozwija koordynację ruchową i motorykę małą przystępny sposób przechowywania zabawek Nieusuwalna grafika wyprodukowana metodą IML


 

Wymiary wózka: 43 x 31 x 59 cm.

Kod EAN: 5900694107762

 

OSTRZEŻENIE!Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Mogą wystąpić małe elementy.Niebezpieczeństwo zadławienia.Nie wkładać do ust.Opakowanie jest integralną częścią zabawki.Proszę usunąć zbędne elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku.Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych.Producent: P.P.H. Wader – Woźniak Sp. z o.o. ul. Rudna 30; PL 42-530 Dąbrowa Górnicza, POLSKA.