Opinie o Nas


 

Storm Ultra Basf 3kg

 • Dodaj recenzję:
 • 4041885077103
 • Producent: BASF
 • Dostępność: Brak na magazynie
  Czas realizacji: Wysyłka w 24h
 • Dostawa od: 13,99 zł

 • Cena netto: 134,15 zł
  165,00 zł
 • Niedostępny
 • szt.

Storm Ultra Basf 3kg

STORM ULTRA SECURE to gotowa do użycia przynęta gryzoniobójcza w postaci kostki o wadze 25g.
Kostki STORM przeznaczone są do stosowania wewnątrz i wokół budynków. Mogą być stosowane wyłącznie w trudno dostępnych i zamkniętych stacjach deratyzacyjnych oraz w punktach wykładania przynęty i jedynie przez osoby, które odbyły odpowiednie przeszkolenie w zakresie bezpiecznego obchodzenia się z trutką.

STORM ULTRA SECURE skutecznie niszczy populacje szczurów i myszy, które są odporne na dostępne substancje aktywne (np. warfaryna) i trudniejsze do zwalczenia za pomocą innych rodentycydów wielodawkowych.
Produkt biobójczy STORM ULTRA SECURE jest jednym z najsilniejszych nowoczesnych rodentycydów zawierających antykoagulanty, do profesjonalnego zwalczania szczurów i myszy.

Zawiera substancję czynną: 0,05 g/kg flokumafen (0,005%) 
Substancja ta charakteryzująca się wyjątkowo silnym działaniem, jest ponad czterdziestokrotnie silniejsza niż warfaryna i ponad sześć razy silniejsza niż najlepsze stosowane obecnie rodentycydy wielodawkowe.
Produkt zawiera czynnik zniechęcający do przypadkowego spożycia oraz barwnik. Ze względu na silne działanie preparatu należy zadbać, aby inne gatunki zwierząt niż docelowe nie miały do niego dostępu.

STORM ULTRA SECURE kostki przeznaczone są do zwalczania: myszy domowej (Mus musculus), szczura wędrownego (Rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (Rattus rattus).

Dawkowanie:
Zwalczanie myszy: Stosować 25 g (1 kostka) na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 1-2 m.
Zwalczanie szczurów: Stosować 50-75 g przynęty (2 - 3 kostki) stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5-10 m.

Uwagi do stosowania: 

Podczas umieszczania stacji deratyzacyjnych w pobliżu systemów odprowadzania wody należy dopilnować, aby przynęta nie miała kontaktu się z wodą.
Stacje deratyzacyjne, w których wykładana będzie trutka, powinny zabezpieczać ją przed działaniem warunków atmosferycznych (deszczem, śniegiem, itp.). Powinny być ustawiane w miejscach zabezpieczonych przed zalaniem. W przypadku umieszczania stacji deratyzacyjnych w pobliżu wód powierzchniowych (np. rzek, stawów, cieków wodnych, wałów, rowów nawadniających) lub systemów drenujących należy dopilnować, aby przynęta nie miała kontaktu z wodą.
Każdą uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną przynętę należy jak najszybciej wymienić.
Nie wkładać kostek bezpośrednio do nor gryzoni.
Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2–3 dni, szczurów przynajmniej co 5–7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie.
Po zakończeniu zabiegu deratyzacji usunąć stacje deratyzacyjne oraz przynętę znalezioną poza stacjami. Zastosowanie tego produktu powinno zwalczyć gryzonie w ciągu 35 dni.