Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Stomp 330 EC 100ml

5907102007782
Producent: BASF
Waga: 0.1 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Do Użytku Amatorskiego: TAK
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
16,50 zł
Cena netto: 15,28 zł
szt.

Stomp 330 EC 100ml

Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony
do zwalczania jednorocznych chwastów dwuliściennych i jednoliściennych w uprawie ziemniaka, cebuli oraz kapusty. Środek przeznaczony do stosowania w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych przy użyciu opryskiwacza ręcznego.
 

Zawartość substancji aktywnej:
Pendimetalina (związek z grupy dinitroanilin) – 330 g/l
N-(1-etylopropylo)-3,4-dimetylo-2,6-dinitroanilina.
Inne substancje niebezpieczne niebędące substancją aktywną: solwent nafta (ropa naftowa), węglowodory ciężkie, frakcja naftowa niespecyfikowana. 

  • chwasty wrażliwe: chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, jasnota różowa, komosa biała, krzywoszyj polny, maruna bezwonna, przetacznik perski, rdest powojowy, rumian polny, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne.
  • chwasty średnio wrażliwe: fiołek polny, chaber bławatek, dymnica pospolita.
  • chwasty odporne: skrzyp, żółtlica

Stosowanie:

  • ziemniak: 35-50 ml/100 m2 na 2-3 ltr wody/ należy stosować przed wschodami ziemniaków/. Nie należy stosować środka po wschodach ziemniaków.
  • cebula: stosować bezpośrednio po siewie w dawce 30-50 ml na 2-3 ltr wody / 100 m2 lub po wschodach, gdy cebula jest w fazie 1-2 liści w dawce 30-40 ml na 2-3 ltr wody.
  • cebula z dymki: stosować do 5 dni po sadzeniu dymki w dawce 40-50 ml na 2-3 ltr / 100 m2 , lub po wschodach cebuli, gdy szczypior ma wysokość 5-10cm, na kiełkujące i wschodzące chwasty.
  • kapusta głowiasta: opryskiwać przygotowane pole bezpośrednio przed sadzeniem rozsady w dawce 30-40 ml na 2-3 ltr wody/100m2.

Środka nie należy stosować na glebach lekkich, piaszczystych, ubogich w próchnicę, a także zalanych wodą.

 

UWAGA: zakupu środków ochrony mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie. W przypadku środków ochrony roślin dla użytkownika profesjonalnego, zakupu mogą dokonywać klienci posiadający kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.).

  

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM