Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Sekator gąsienicowy GR6604

5904842066048
Producent: Greenmill
Waga: 2 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
71,00 zł
Cena netto: 57,72 zł
szt.

Sekator gąsienicowy GR6604 to propozycja dla osób, które potrzebują wysokiej jakości narzędzia, do przycinania gałęzi w miejscach trudno dostępnych. Zastosowanie obrotowej główki, pozwala na dotarcie do miejsc ukrytych przez inne gałęzie.

Ostrze z wysokogatunkowej stali hartowanej zostało pokryte powłoką antyadhezyjną, co znacząco ułatwia czyszczenie i konserwację. Sekator umożliwia cięcie gałęzi o grubości do30 mm. Do obcinania grubszych gałęzi można użyć dołączonej w zestawie piły, osadzanej na głowicy sekatora.

Do cięcia gałęzi w miejscach trudno dostępnych.

OSTRZE

materiał wysokogatunkowa stal hartowana

wykończenie: powłoka antyadhezyjna

max ø cięcia: 30 mm 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM