Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Saletra Amonowa 3kg Sumin Nawóz Azotowy Uniwersalny

5907102009946
Producent: Sumin
Waga: 3 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
12,00 zł
Cena netto: 11,11 zł
szt.

Saletra Amonowa 3kg Sumin Nawóz Azotowy Uniwersalny

Przeznaczenie i stosowanie: Saletra amonowa jest nawozem uniwersalnym, przeznaczonym do nawożenia przedsiewnego i pogłównego, na wszystkich glebach i pod wszystkie rośliny warzywnicze, ozdobne, drzewa i krzewy owocowe oraz trawniki. Zawiera w swoim składzie azot w wolno działającej formie amonowej i szybko działającej azotanowej. Dla uniknięcia strat azotu na stanowisku o odczynie zasadowym lub po wapnowaniu, nawóz dokładnie wymieszać z glebą. Przed wysiewem saletrę amonową można zmieszać z superfosfatem granulowanym, fosforanem amonu, nawozami potasowymi i większością nawozów wieloskładnikowych. Saletra amonowa może być stosowana na glebach kwaśnych, ale należy pamiętać o jej zakwaszającym działaniu.awóz można wykorzystywać jako dodatek do kompostowania w ilości 2-4 kg na m3 kompostowanej masy.

 

 

*Uwaga! Połowa dawki przed siewem/ sadzeniem, reszta pogłównie zgodnie z załączoną instrukcją

Środki ostrożności i warunki BHP
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku UWAGA utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zgłosić się pod opiekę lekarza.

• Zawiera dwie efektywne formy azotu: natychmiast działającą azotanową i wolniej działającą amonową. • Zawiera wapn i magnez. • Nawóz uniwersalny do stosowania przedsiewnego i pogłównego. • Nie zbryla się trwale. • Jednorodna granulacja nawozu umożliwia równomierny wysiew. 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM