Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Rat Killer FORTE Granulat 250g

5907486600517
Producent: Best Pest
Waga: 0.25 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
6,50 zł
Cena netto: 6,02 zł
szt.

Trująca jednodawkowa przynęta pokarmowa w formie granulatu o właściwościach mumifikujących. W celu wyeliminowania bezpośredniego kontaktu człowieka z trutką, porcje 50 g umieszczono w saszetkach foliowych. Zawiera denatonium - środek zniechęcający do przypadkowego spożycia przez człowieka.

Chronione tereny

  • Pomieszczenia – mieszkania, lokale użyteczności publicznej, hotele, zakłady produkcyjne, magazyny, obiekty inwentarskie, obory, chlewnie, mleczarnie itp.
  • Obszary zewnętrzne – w bezpośrednim sąsiedztwie pomieszczeń, po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej.
  •  

Substancja czynna:

- Difenacum - 0,05 g/ kg

Zakres stosowania, dawki

Szczury

  • Porcja 100 g (2 saszetki) preparatu – co 10 m – niska infestacja szkodnika
  • Porcja 100 g (2 saszetki) preparatu – co 5 m – wysoka infestacja szkodnika

Myszy

  • Porcja 50 g (1 saszetka) preparatu – co 5 m – niska infestacja szkodnika
  • Porcja 50 g (1 saszetka) preparatu – co 2 m – wysoka infestacja szkodnika

Sposób użycia

Wyłożyć preparat w saszetkach, najlepiej w stacjach deratyzacyjnych (karmnikach) lub płytkich naczyniach, w miejscach najczęściej odwiedzanych przez gryzonie (w pobliżu ich kryjówek i na drogach przebiegu, wzdłuż ścian, w miejscach spokojnych i suchych).

Uwaga

  • Spożytą trutkę należy systematycznie uzupełniać, aż do całkowitego wytępienia gryzoni, co następuje po ok. 2 tygodniach od rozpoczęcia deratyzacji (gryzonie zaczynają padać po 4-5 dniach od momentu spożycia).
  • Woreczków z trutką NIE ROZRYWAĆ!

Produkt biobójczy, należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną. 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM