Opinie o Nas


 

Pułapka wabiąca z płynem na osy i muchy 2 x 100 ml Sumin

  • Dodaj recenzję:
  • 5907102010973
  • Producent: Sumin
  • Dostępność: Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 12,99 zł

  • Cena netto: 16,26 zł
    20,00 zł
  • szt.

Pułapka wabiąca z płynem na osy i muchy 2 x 100 ml Sumin


Pułapka przeznaczona jest do monitorowania aktywności os oraz pospolitych gatunków much, na zewnątrz budynków i w pomieszcze-niach gospodarczych. Opakowanie zawiera gotowy do użycia płyn wabiący wyprodukowany z substancji spożywczych bezpiecznych dla człowieka, który pełni rolę atraktantu. Płyn jest bezpieczny dla pszczół i innych owadów pożytecznych.

SPOSÓB STOSOWANIA:

1. W opakowaniu znajdują się dwie butelki z płynem wabiącym (każda o pojemności 100 ml) oraz plastikowy pojemnik.

2. Założyć uchwyt na pojemnik.

3. Do pojemnika wlać zawartość dwóch butelek.

4. Pojemnik zamknąć pokrywką.

5. W ten sposób przygotowaną pułapkę zawiesić lub ustawić w wybranym miejscu najlepiej po zmroku lub wczesnym rankiem, kiedy owady wykazują niską aktywność.

6. Na miejsce lokalizacji wybierać punkty, gdzie owady są szczególnie aktywne, np. w ogrodzie, na balkonie lub innym miejscu ich przelotu - najlepiej nasłonecznionym i osłoniętym od wiatru.

Nie rozmieszczać w bezpośredniej bliskości gniazd os, artykułów cukierniczych, słodkich napojów, owoców oraz w pomieszczeniach mieszkalnych. Unikać przypadkowego rozlania płynu wabiącego, aby ograniczyć wabienie owadów do miejsc do tego celu nieprzewidzianych. 7. Po całkowitym wypełnieniu powierzchni płynu wabiącego owadami, usunąć zawartość pojemnika. 8. Po uprzednim przemyciu wodą, pojemnik można ponownie wypeł-nić płynem wabiącym w sposób podany powyżej.

Pojemnik umieścić w miejscu, gdzie owady są szczególnie aktywne, np. w ogrodzie, na balkonie lub innym miejscu ich przelotu -najlepiej nasłonecznionym i osłoniętym od wiatru. Gdy zwabione owady całkowicie wypełnią powierzchnię płynu wabiącego w pojemniku, zawartość usunąć, a następnie ponownie napełnić wg instrukcji. W dni słoneczne ubytki płynu uzupełnić wodą. UWAGA! Przed opróżnieniem pojemnika upewnić się, że wszystkie owady są martwe.

UWAGA! W dni słoneczne ubytki płynu uzupełnić wodą.