Opinie o Nas


 

Planet Pool tabletka 200 g Produkt do pielęgnacji wody basenowej Multifunkcyjny 1 szt

  • Dodaj recenzję:
  • 4038755550729
  • Producent: Fungi-Chem
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Dostawa od: 13,99 zł

  • Cena netto: 5,56 zł
    6,00 zł
  • Niedostępny
  • szt.

Planet Pool tabletka 200 g Produkt do pielęgnacji wody basenowej Multifunkcyjny 1 szt

Tabletki mają 90% zawartość aktywnego chloru, który odpowiada za dezynfekcję wody. Usuwa z niej wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy, zapobiega rozwojowi drobnoustrojów takich jak algi czy grzyby. Dzięki temu kąpiel będzie nie tylko przyjemna, ale także bezpieczna. Zachowanie higieny wody w basenie jest bowiem podstawą w dbaniu o zdrowie. Nawet niewidoczne gołym okiem bakterie czy mikroorganizmu mogą namnażać się w szybkim tempie powodując ryzyko infekcji czy podrażnienia skóry kąpiących się. Rozwojowi bakterii sprzyja bardzo wysoka temperatura i duże nasłonecznienie, z którym mamy do czynienia w lecie. A wtedy właśnie najczęściej korzystamy z ochłody w basenie. Na szczęście nowoczesna chemia basenowa, a w tym dezynfekcja chlorowa wody w basenie, pozwalają zupełnie wyeliminować to zagrożenie, jeśli tylko będziemy stosować odpowiednie preparaty regularnie.

Maxi Tabletki nie zawierają wapnia, w związku z czym nie musimy martwić się o osad i zatykanie filtrów czy innych elementów instalacji. Poprzez zawarty koagulant preparat zwiększa przejrzystość wody - w procesie flokowania bardzo drobne zanieczyszczenia łączą się w większe cząsteczki, które następnie wychwytuje filtr. Dzięki temu woda staje się krystalicznie czysta i klarowna. Tabletki działają także glonobójczo działając przeciwko powstawaniu wszelkiego rodzaju alg. Głównymi zaletami produktu są wolne rozpuszczanie co wpływa długotrwałe działanie, neutralne pH, możliwość stosowania nawet przy twardej wodzie i usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń dzięki różnym składnikom aktywnym.

Preparat należy stosować przy użyciu pływaka lub skimmera, w którym umieszczamy tabletkę, dzięki temu substancje będą powoli uwalniane. Nie należy wrzucać tabletek prosto do wody.

Stosowanie:

1 tabletka 200g na 20 - 30 m3 wody raz w tygodniu.

Cena dotyczy 1 szt tabletki 200g