Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pilarka elektryczna AL-KO EKS 2400/40 112808

4003718042443
Producent: AL-KO
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
479,00 zł
Cena netto: 389,43 zł
szt.

Pilarka elektryczna AL-KO EKS 2400/40 112808

Lekka i ergonomiczna pilarka łańcuchowa EKS 2400 / 40 do drewna i gałęzi z silnikiem elektrycznym. Ułożenie poprzeczne silnika ułatwia swobodną pracę w gęstych zaroślach i gałęziach. Bezobsługową konserwację pilarki łańcuchowej EKS 2400 / 40 zapewnia automatyczne smarowanie łańcucha a szybki naciąg łańcucha przyspiesza jego wymianę oraz regulację bez użycia narzędzi. Pilarka łańcuchowa EKS 2400 / 40 to duża wydajność i wysokie parametry cięcia dzięki oryginalnej prowadnicy i łańcuchowi Oregon. Bezpieczeństwo podczas pracy pilarką łańcuchową EKS 2400 / 40 zapewnia uchwyt zabezpieczający dłonie z szybkim zatrzymaniem łańcucha i hamulec systemowy.

 

Szybki naciąg łańcucha

Dzięki systemowi szybkiego naciągu, łańcuch można naprężyć i ustawić bez użycia narzędzi – przyspiesza to także wymianę łańcucha i prowadnicy łańcucha.

 

 

 

 

W poprzek lub wzdłuż ?

Mocne silniki w modelach EKS są zamontowane klasycznie w poprzek względem prowadnicy łańcucha (Crossline), a w modelu EKI wzdłuż (Inline). Wpływa to na optymalne rozłożenie ciężaru, dzięki czemu także podczas dłuższego cięcia można pracować bez wysiłku.

 

 

 

 

Elegancka forma , elegancki efekt

Elektryczne piły łańcuchowe AL-KO charakteryzuje nie tylko perfekcyjny wygląd, ale również duża wydajność cięcia i trwałość dzięki mocnym silnikom i oryginalnej prowadnicy łańcucha oraz łańcuchowi Oregon. Automatyczne smarowanie łańcucha i wziernik w zbiorniku oleju ułatwiają konserwację .

 

 

 

Podwójne zabezpieczenie

Hamulec systemowy i uchwyt zabezpieczający dłonie z szybkim zatrzymaniem łańcucha w każdej sytuacji zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i tym samym – przyjemną i bezwypadkową pracę.

 

 

 

 


Dane techniczne:

Tryb pracy silnik elektryczny
Hamulec łańcucha tak
Prędkość łańcucha (m/s) 13,5
Smarowanie łańcucha automatyczne
Napinanie łańcucha bez narzędzi
Moc w W 2 400
Ustawienie silnika crossline
Łańcuch Oregon 91PJ056X
Długość prowadnicy (cm) 40
Napięcie 230-240 V


 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM