Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pełnych ciepła i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz udanego 2018 roku

Ozdobny Stożek Wiklinowy 140cm

5907633245189
Waga: 1 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
31,00 zł
Cena netto: 25,20 zł
szt.

Ozdobny Stożek Wiklinowy 140cm

Wiklinowe ozdoby sprawdzają się w każdym wydaniu i na każdą okazję. Zapraszamy więc do zakupu dużego dekoracyjnego stożka wykonanego właśnie z tego jakże eleganckiego tworzywa. Ze względu na swoją wielkość wiklinowy stożek świetnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach w Twoim domu. Jeśli chcesz ozdobić wolną przestrzeń w salonie czy pokoju dziennym, a nie przepadasz za dużymi roślinami doniczkowymi, wyplatany stożek będzie znakomitym pomysłem. Dodatkowo możesz go udekorować - ciętymi kwiatami, gałązkami czy elementami tkanin.

Wymiary stożka*:
- wysokość: 140cm
- szerokość: 40cm

* wymiary stożków i ich odcień mogą się nieznacznie różnić od podanych ze względu na ręczne wyplatanie z surowców naturalnych 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM