Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Ogórek gruntowy Śremski F1 3g Vilmorin

5907617304949
Producent: Vilmorin
Waga: 0.01 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
2,40 zł
Cena netto: 2,29 zł
szt.
Opis produktu

Ogórek gruntowy Śremski F1 to najpopularniejsza w Polsce odmiana odmiana, wyróżniona wieloma nagrodami, między innymi Złotym Medalem MTP POLAGRA w 1992 roku.

Śremski F1 wyróżnia się bardzo dużą plennością, jest to typowa odmiana konserwowa, która polecana jest również do kwaszenia.

Owoce odmiany są bardzo kształtne i cylindryczne, o małej komorze nasiennej. Kolor skórki zielony z jasnymi smugami sięgającymi połowy owocu. Posiada liczne brodawki. Stosunek długości do szerokości owocu wynosi 2,8-2,9:1.

Nasiona odmiany wysiewamy już w drugiej połowie mają bezpośrednio do gruntu. Należy zachować rozstawę międzyrzędzi 100x20cm. Owoce gotowe są do zbioru już w czerwcu i trwa do sierpnia.

Nasiona odmiany zostały zaprawione Zaprawą Nasienną T 75DS/WS o zawartości substancji aktywnej tiuram 75%

Kod producenta: 5905653322613

Cechy produktu

  • Nasiona
  • Termin wysiewu: maj
  • Głębokość siewu [cm]: 2cm 
  • Rozstawa [cm]:100x20
  • Stanowisko: słoneczne
  • Termin zbioru: czerwiec-sierpień


 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM