Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Nissorun Strong 250SC 5ml na przędziorka

5907102009397
Producent: Sumin
Waga: 0.01 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Do Użytku Amatorskiego: TAK
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
12,00 zł
Cena netto: 9,76 zł
szt.

Nissorun Strong 250SC 5ml 

Środek przędziorkobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym. Przeznaczono do zwalczania przędziorków w uprawie jabłoni, gruszy, truskawki oraz w uprawach pod osłonami - pomidorze, papryce i ogórku.Zwalcza wszystkie stadia rozwojowe z wyjątkiem osobników dorosłych. Na roślinie wykazuje działanie wgłębne.

Przędziorek jest szkodnikiem występującym na większości roślin uprawnych. Pajęczaki żerują na dolnej stronie liścia, wysysając soki. Powodują powstawanie mozaikowych, żółtych plam. Na zaatakowanych roślinach można zauważyć lekką pajęczynę, występującą głównie na spodzie liści.Liście pokrywają się plamkami, matowieją, stają się żółto-białe, a następnie zasychają i opadają.

 

ABY SKUTECZNIE ZNISZCZYĆ PRZĘDZIORKI NALEŻY WYKONAĆ KILKA ZABIEGÓW CHEMICZNYCH RÓŻNYMI ŚRODKAMI CHEMICZNYMI ZWALCZAJĄCYMI PRZĘDZIORKA. PRZEMIENIĘ MOŻNA STOSOWAĆ TAKIE ŚRODKI JAK: MAGUS, NISSORUN, VERTIMEC, ENVIDOR, ORTUS.

Zalecana dawka:

Jabłoń - 4 ml na 5-10l wody na 100 m2
Grusza, truskawka - 4 ml na 5-10l wody na 100 m2
Pomidor uprawiany pod osłonami - 4 ml na 2-10l wody na 100 m2
Papryka, ogórek uprawiany pod osłonami - 3 ml na 2-10l wody na 100 m2

Opakowanie zawiera 5 ml środka

  

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM