Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Nawóz do roślin kwaśnolubnych 2.5kg

5907102008338
Producent: Sumin
Waga: 2.5 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
17,00 zł
Cena netto: 15,74 zł
szt.

Nawóz do roślin kwaśnolubnych

Skład nawozu dostosowany jest do wymagań pokarmowych roślin kwaśnolubnych takich jak różaneczniki, borówki, hortensje, wrzosy oraz niektóre krzewy i drzewa iglaste.

Specjalne formy azotu, fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozui skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny.

Składniki pokarmowe niezbędne dla prawidłowego rozwoju roślin są rozpuszczalne w wodzie.

Przewaga fosforu i potasu w stosunku do azotu zawartego w nawozie umożliwia obfite kwitnienie i piękny pokrój roślin kwaśnolubnych.

Nie zbryla się i nie pyli, łatwy do równomiernego wysiania, gdyż jest granulowany metodą kompaktową. 

Każda granulka zawiera deklarowane składniki pokarmowe - zapewnia to równomierne ich rozmieszczenie na powierzchni gleby.

 

Stosowanie:

Różaneczniki:20-50 g/m2

Borówki: 20-60 g/m2

Hortensje: 30-80 g/m2

Wrzosy: 10-30 g/m2 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM