Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pełnych ciepła i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz udanego 2018 roku

Karmnik dla ptaków 24x20x21cm T0015.S.SZ

5907633253221
Waga: 0.4 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
19,00 zł
Cena netto: 15,45 zł
szt.

Drewniany karmnik dla ptaków to niezastąpiony element każdego ogrodu oraz działki. Produkt umożliwia dokarmnianie dzikich ptaków oraz pozwala przetrwać im trudny okres zimowy.

Karmnik został wykonany z drewna,  która chroni go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz oraz śnieg. Podstawka wykończona jest grubszymi listwami, które zabezpieczają przed wypadaniem czy rozwiewaniem z karmnika pokarmu.

Karmnik wyposażony jest w zawieszkę, która umożliwia zawieszenie w dogodnym miejscu. Produkt również nadaje się do postawienia na parapecie lub tarasie.

3 powody, dla których warto kupić ten produkt: 
- doskonały do dokarmniania ptaków w okresie zimowym
- karmnik wzmacniany grubszymi listewkami
- dodatkowa zawieszka umożliwia zawieszenie w dogodnym miejscu

Parametry: 
- wysokość: 21 cm
- szerokość: 24 x 20 cm 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM