Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Karmnik dla ptaków 24x20x20cm TD007.P.

5907633259551
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
19,00 zł
Cena netto: 15,45 zł
szt.

  Koniec roku to okres szczególnie trudny dla ptaków ze względu na niskie temperatury, opady deszczu i śniegu. Z uwagi na krótkie, chłodne dni i długie, mroźne noce, ptaki mają zbyt mało czasu na znalezienie pokarmu zalegającego pod grubą warstwą śniegu.
  Naszym skrzydlatym przyjaciołom pomożesz przezimować umieszczając w przydomowym ogrodzie drewniany karmnik i dostarczając regularnie pożywienie. Dzięki szerokiemu daszkowi jedzenie będzie osłonięte od wiatru, deszczu oraz śniegu i na dłużej zachowa świeżość. 
  Karmnik możesz powiesić na drzewie, umieścić na stojaku lub postawić na parapecie (na tyle wysoko, aby nie miały do niego dostępu psy i koty!). Gwarantujemy, że do Twojego ogrodu będą przylatywać piękne i rzadkie gatunki ptaków, a Ty będziesz mieć możliwość obserwować je, poznawać ich zwyczaje i obcować z przyrodą.

Wymiary karmnika*:
- długość: 24 cm
- szerokość: 20cm
- wysokość: 20cm

Cechy produktu:
- produkt polski;
- materiał: drewno;
- do daszka przymocowany sznurek ułatwiający mocowanie w dowolnym miejscu;
- możliwość postawienia lub powieszenia;
- solidna konstrukcja;
- estetycznie wykonany.

* wymiary karmnika mogą się nieznacznie różnić od podanych ze względu na ręczne wykonywanie z surowców naturalnych 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM