Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Pełnych ciepła i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz udanego 2018 roku

Karma dla ptaków MIX 1 850ml

5903126390978
Producent: Brapta
Waga: 0.9 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto: 9,00 zł
7,00 zł
Cena netto: 6,48 zł
szt.

BRAPTA PTASIA KARMA MIX I - karma dla ptaków dziko żyjących takich jak sikorki, kowaliki, dzięcioły i inne. Występuje w postaci pokarmu zapakowanego w podłużne woreczki z  siatki biodegradowalnej, kompostowalnej, obojętnej dla środowiska, wykonanej na bazie białka kukurydzianego.

 

Karma "MIX I" to prosty i wygodny sposób dokarmiania ptaków dziko żyjących w okresie niedoboru karmy w środowisku naturalnym. Nie wymaga dodatkowych urządzeń typu karmnik, dozownik. Wystarczy powiesić woreczek z karmą na gałęzi, balkonie czy oknie.

Skład i forma pokarmu zapewnia ptakom łatwy dostęp do bardzo wysokiej jakości wysokoenergetycznych składników pokarmowych niedostępnych w środowisku w okresie zimowym. Karma jest produktem z surowców naturalnych, nie zawiera konserwantów.

 

Skład: słonecznik, orzechy, rodzynki, 2 sztuki Ptasich Pyz (kulek bogatych w nasiona roślin oleistych, słonecznik, śruty zbożowe, orzechy, kredę pastewną, tłuszcz zwierzęcy).

 

W sprzedaży posiadamy również pojedyńcze Pyzy Ptasie

 

Opakowanie 850ml 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM