Opinie o Nas


 

GAMIX Zestaw 5w1 startowy do codziennej pielęgnacji basenu

 • Dodaj recenzję:
 • 5903462005116
 • Producent: Gamix
 • Dostępność: Brak na magazynie
  Czas realizacji: Wysyłka w 24h
 • Dostawa od: 13,99 zł

 • Cena netto: 72,36 zł
  89,00 zł
 • Niedostępny
 • szt.

GAMIX Zestaw 5w1 startowy do codziennej pielęgnacji basenu

Zestaw zawiera wszystkie niezbędne preparaty, które pozwalają cieszyć się idealnie czystą wodą w basenach kąpielowych z profesjonalnej linii produktów chemii basenowej Gamix Pool Care

 

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI 5 PRODUKTÓW:

 • pH MINUS - 1,5 kg

 GAMIX PH+ PLUS Podwyższa Wartości pH Wody Basenowej 1kg

pH MINUS - 1,5 kg. Szybko rozpuszczający się granulat do obniżenia wartości współczynnika pH wody w basenach kąpielowych.

Utrzymanie właściwej wartości pH jest najważniejszym zadaniem w pielęgnacji wody basenowej. Wartość ta ma decydujący wpływ na pozostałe zabiegi zmierzające do utrzymania wysokiej jakości wody w basenie. Środki do pielęgnacji wody działają lepiej a woda jest przyjemniejsza dla ludzkiej skóry. Optymalna wartość pH mieści się w przedziale od 7,0 do 7,4 czyli tyle co ludzka łza.

 • pH PLUS - 1 kg

GAMIX PH- PLUS Obniża Wartości pH Wody Basenowej 1kg

pH PLUS - 1 kg. Szybko rozpuszczający się granulat do podwyższania wartości współczynnika pH wody w basenach kąpielowych.

Utrzymywanie optymalnego zakresu pH [7.0 - 7.4] zagwarantuje, skuteczne działanie pozostałych środków chemicznych i zminimalizuje negatywny wpływ kwaśnej wody na elementy wyposażenia basenu. Każde odchylenie od tego poziomu powoduje osłabienie działania stosowanych środków dezynfekcyjnych, a także może powodować podrażnienie spojówek, podrażnienia skóry, korozję elementów metalowych itp.

 

 • CHLOR SZOK - 1kg

Gamix Chor Szok Granulat właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze 1L

CHLOR SZOK - 1kg. Stabilizowany preparat chlorowy w postaci granulatu przeznaczony do szybkiej (szokowej) dezynfekcji wody. Preparat zapewnia szybkie uzyskanie stężenia aktywnego chloru na poziomie umożliwiającym skuteczne zniszczenie mikroorganizmów, w tym bakterii i grzybów patogennych.

DEZYNFEKUJE W SPOSÓB NATYCHMIASTOWY - SZOKOWY - DZIAŁA ANTYBAKTERYJNIE - ZWALCZA GLONY, PLEŚNIE, BAKTERIE, WIRUSY i GRZYBY - USUWA ZMĘTNIENIA WODY.

Zastosowanie produktu gwarantuje uzyskanie efektu biobójczego już po 5 minutach od dozowania. Woda staje się świeższa i sprawia przyjemniejsze wrażenie.

 • ALGA OFF - 1 litr

GAMIX Alga OFF Antyglon zapobiegania rozwojowi glonów 1L

ALGA OFF - 1 litr. Szerokopasmowy preparat przeznaczony do zwalczania glonów, bakterii, alg i wirusów w basenach kąpielowych.

Środek ma silne działanie niszczące glony, bakterie i wirusy, oraz zapobiega ich powstawaniu. Ma ponadto zdolność do usuwania białego lub zielonego zmętnienia wody oraz śliskiego nalotu na dnie i ścianach basenu. Stosowanie preparatu ALGA OFF poprawia również klarowność wody. Dzięki temu korzystanie z basenu staje się bezpieczniejsze i nie naraża na zakażenia drobnoustrojami.

 • TESTER pH/Cl

TESTER pH/Cl - Tester tabletkowy do pomiaru zawartości chloru oraz kwasowości/zasadowości wody. Łatwy w użyciu i dokładny w pomiarach.

Jest najważniejszym elementem basenowego abecadła i bez niego jakiekolwiek zabiegi nigdy nie będą poprawne a z całą pewnością okażą się absolutnie nieskuteczne. Właściwy poziom chloru i odpowiednie pH wody w basenie są najważniejszymi parametrami określającymi jakość wody. Idealny poziom wolnego chloru w wodzie to 0,3-0,6. Optymalna wartość pH mieści się w przedziale od 7,0 do 7,4 czyli tyle co ludzka łza

 

PARAMETRY PRODUKTU

 • waga: 4.8kg
 • producent: Gamix (Polska)
 • ważność: 24 miesiące
 • produkty Gamix Pool Care posiadają certyfikaty: ISO 9001:2008, certyfikat TUV oraz atesty PZH
 • produkty z linii Gamix Pool Care są przebadane laboratoryjnie i posiadają pozwolenia na obrót na rynku polskim wydane przez Ministra Zdrowia.

Najważniejszą zasadą dotyczącą eksploatacji basenu jest zadbanie o odpowiednią jakość wody. Niestety nie wystarczy po prostu nalać wody do basenu, trzeba jeszcze tę wodę zabezpieczyć za pomocą przeznaczonych do tego celu środków chemii basenowej. Jeżeli chcemy długo cieszyć się kąpielami w krystalicznie czystym basenie to najlepiej zrobić to za pomocą dedykowanego zestawu składającego się z pięciu niezbędnych do tego celu preparatów:

-         CHLOR SZOK - stabilizowany preparat chlorowy w postaci granulatu przeznaczony do natychmiastowej (szokowej) dezynfekcji wody, zwalczania glonów, pleśni, bakterii, grzybów i wirusów.

-        ALGA OF Antyglon - preparat posiadający silne działanie niszczące glony, algi, bakterie i wirusy i zapobiegający ich powstawaniu oraz poprawiający klarowność wody.

-         pH PLUS - szybko rozpuszczający się preparat zasadowy w postaci granulatu do podnoszenia wartości współczynnika pH z kwaśnego do idealnego zakresu 7,0 - 7,4 (nie zawiera jonów chlorkowych)

-        pH MIUS  - szybko rozpuszczający się preparat kwasowy w postaci granulatu do obniżania wartości współczynnika pH z zasadowego do idealnego zakresu 7,0 - 7,4

-         TESTER pH/Cl -  do określania wartości współczynnika pH wody ( 20 testów) oraz pomiaru aktywnego chloru (20 testów)