Opinie o Nas


 

Kosiarka elektryczna Kosiarka elektryczna Silver 46.4 E Comfort 113103

 • Add feedback:
 • 4003718047691
 • Manufacturer: AL-KO
 • Availability: Exists

 • Net Price: 812.20 zł
  999.00 zł
 • szt.

Kosiarka elektryczna Kosiarka elektryczna Silver 46.4 E Comfort 113103

AL-KO Comfort 46.4 E to wysokiej jakości elektryczna kosiarka, dzięki której szybko i dokładnie skosimy trawnik. Posiada funkcję koszenia, zbierania do kosza i rozdrabniania trawy. Będzie w sam raz dla niewielkich i średnich trawników o max. obszarze 900 m2. Wyposażona jest w wiele praktycznych rozwiązań dla wygodnej pracy.

Kosiarka działa na silnik elektryczny o mocy 1600 W, a jej obudowa wykonana jest ze stalowej blachy. Takie wykonanie zapewnia wysoką trwałość urządzenia. Z kolei komfort i bezpieczeństwo pracy gwarantuje ergonomiczna rękojeść z wyłącznikiem bezpieczeństwa oraz uchwyt na przewód zasilający.

Urządzenie posiada solidne łożyskowane koła o średnicach 200/280 mm (przód/tył), które zapewniają doskonała przyczepność i płynne prowadzenie. Szerokość robocza wynosi 46 cm. Kosiarka Comfort 46.4 E posiada centralną 7-stopniową regulację wysokości koszenia w zakresie 25-75 mm wspartą mechanizmem sprężynowym. Dzięki temu rozwiązaniu możemy dobrać ten parametr do potrzeb pielęgnacyjnych naszego trawnika.

Kosiarkę Comfort 46.4 E wyposażono w praktyczny kosz na trawę o pojemności 65 l i ze wskaźnikiem napełnienia. Nie musimy zatem już grabić trawnika po skończonej pracy. Warto też zwrócić uwagę na zintegrowany przedni uchwyt transportowy, który zapewnia łatwe podnoszenie kosiarki, np. nad stopniami, ale także ułatwia jej przenoszenie.

Zalety:

Praktyczny wskaźnik

Wskaźnik poziomu napełnienia w koszu na trawę wskazuje, kiedy kosz wymaga opróżnienia, aby kanał wyrzutowy pozostawał drożny.

 

 

 

 

 

 Łatwość regulacji

 Lekkie koła w rozmiarze XXL nie tylko ostrożnie obchodzą się z trawą – można je także błyskawicznie ustawić na właściwą  wysokość dzięki centralnej regulacji wysokości.

 

 

 

 

 

 Dla bezpieczeństwa i komfortu

Ergonomicznie ukształtowana rękojeść z wyłącznikiem bezpieczeństwa i z uchwytem na przewód zasilający gwarantuje komfortową, bezpieczną i bez wysiłkową pracę.

 

 

 

 

 

 Wszystko pod kontrolą

 Zintegrowany przedni uchwyt transportowy jest idealny nie tylko do podnoszenia w ogrodzie nad stopniami lub przeszkodami, lecz również niezwykle ułatwia przenoszenie i odstawianie urządzenia.

 

 

 

 

 

 

 • Elektryczna kosiarka z koszem 65 l,
 • Posiada funkcję mulczowania trawy,
 • Kosz posiada wskaźnik napełnienia,
 • Duże łożyskowane koła mają doskonałą przyczepność,
 • Uchwyt transportowy zapewnia łatwe przenoszenie kosiarki,
 • Centralna, 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia.

 

Linia produktu:
Comfort
Rodzaj przedmiotu:
Kosiarka elektryczna
Rodzaj zasilania:
Silnik elektryczny
Moc (W):
1600
Szerokość robocza (cm):
46
Minimalna wysokość koszenia (mm):
25
Maksymalna wysokość koszenia (mm):
75
Regulacja wysokości koszenia:
Centralna7-stopniowa
Maksymalna powierzchnia trawnika (m2):
900
Pojemność kosza (L):
65
Średnica kół przednich / tylnych (cm):
20 / 28
Waga (kg):
29,7
Materiał wykonania:
Obudowa z blachy stalowej
Dodatkowe informacje:
Funkcja rozdrabniania (mulczowania)Wskaźnik poziomu napełnienia koszaŁożyskowane kołaZintegrowany uchwyt do przenoszenia