Opinie o Nas


 

Automatyczny wieszak na 5 narzędzi - kije, mopy R7530

  • Add feedback:
  • 5907588540285
  • Manufacturer: RAMP
  • Availability: Exists
  • Delivery from: 13.99 zł

  • Net Price: 17.07 zł
    21.00 zł
  • szt.
Automatyczny wieszak na 5 narzędzi - kije, mopy R7530
 
Praktyczny wieszak przeznaczony do wygodnego przetrzymywania narzędzi.
Wieszak wyposażony jest w 3 automatyczne uchwyty oraz 2 niezależne wieszaki przeznaczone do mniejszych przedmiotów, takich jak zmiotka, szufelka, ściereczka itp.
W sumie wieszak mieści 5 narzędzi, przy czym minimalna średnica trzonka wieszanego narzędzia wynosi 33 mm. 
Można go zamontować na ścianie w domu lub w garażu, ale równie dobrze sprawdzi sie w ogrodzie do przechowywania narzędzi ogrodniczych, takich jak grabie, czy łopata.
Wieszak wykonany jest z trwałego tworzywa z systemem samozaciskowych kul z gumy EPDM, która zabezpiecza i utrzymuje miotłę, mopa i inne narzędzie w uchwycie.
Guma zaciskowa chroni przed zadrapaniem i dostosowana jest do mocowania trzonków, zarówno o przekroju okrągłym, jak i nieregularnym. 
Narzędzia można z łatwością umieścić jedną ręką w uchwycie.
Wieszaki mogą być montowane bezpośrednio na ścianie przy pomocy kołków (w zestawie kołki i papierowy szablon do wywiercenia otworów).
 

Informacje dodatkowe:

kolor: biały
długość: 28cm
wysokość: 5,5cm
ilość wiekaszków: 5 sztuk
maksymalna średnica trzonka: 33 mm

Guma zaciskowa chroni przed zadrapaniem i dostosowana jest do mocowania drążków / trzonków zarówno o przekroju okrągłym, jak i nieregularnym. Narzędzia z łatwością jedną ręką umieścisz w uchwycie.

PRODUKT POLSKI

Wieszaki wykonane są z trwałego tworzywa z SYSTEMEM SAMOZACISKOWYCH KUL z gumy EPDM, który zabezpiecza i utrzymuje mopa, miotłę, szczotkę, grabie, a nawet łopatę czy inne narzędzia w uchwycie.