Opinie o Nas


 

Kosiarka spalinowa AL-KO Highline 46.8 SP-A 119842

 • Add feedback:
 • 4003718355215
 • Manufacturer: AL-KO
 • Availability: None

 • Net Price: 974.80 zł
  1,199.00 zł
 • Out of stock
 • szt.

Kosiarka spalinowa AL-KO Highline 46.8 SP-A 119842

Nowoczesna i wygodna, taka jest kosiarka spalinowa AL-KO 46.8 SP-A Highline. Zaprojektowana w Niemczech i wyprodukowana w Austrii. Jej nowoczesny design sprawia, że przyciąga wzrok w każdym ogrodzie, a zastosowane komponenty konstrukcyjne zwiększają żywotność kosiarki. Użytkowanie kosiarki "Highline" sprawia, że koszenie trawy staję się przyjemnością.

 • Koła XXL dla łatwego prowadzenia kosiarki
 • 1 - biegowy napęd kół
 • Wygodna centralna regulacja wysokości koszenia
 • Duży kosz ze wskaźnikiem poziomu napełnienia i systemem EasyClick
 • Ergonomicznie wyprofilowany uchwyt do prowadzenia kosiarki)

Zalety:

 Łatwe zakładanie i zdejmowanie kosza

 Ból pleców i przytrzaśnięte palce to już przeszłość. Z systemem zakładania EasyClick wyposażonym w szynę prowadzącą  ,opróżnianie kompaktowego kosza na trawę to dziecięca igraszka.

 

 

 

 

 

 

 Centralna regulacja wysokości koszenia

 Jednym ruchem można wygodnie zmienić wysokość koszenia – centralnie i płynnie dzięki sprężynowej podporze.

 

 

 

 

 

 

 

 Pełny kosz, mniej przerw

 MaxAirfow-Technology sprawia, że pokos dociera do tyłu kosza na trawę, dzięki czemu wypełnia się on aż po samą górę i  wymaga rzadszego opróżniania .

 

 

 

 

 

 Wysokość ma znaczenie

Duża wysokość, duża wielkość – to podstawa MaxAirfow-Technology. Dzięki bardzo wysokiej obudowie z blachy stalowej i bardzo dużemu kanałowi wyrzutowemu przepustowość powietrza zwiększa się o 42 %, w wyniku czego pokos w przeciwieństwie do standardowych kosiarek nie jest odprowadzany płasko do kosza na trawę, lecz jest wyrzucany przy wysokiej trajektorii lotu. W ten sposób kosz na trawę jest wypełniany efektywnie od tyłu, nie zatykając kanału wyrzutowego. Dodatkowy plus: wyjmowana klapka serwisowa do wygodnej konserwacji kosiarki.

 

 

 

 Raz dwa i schowane

 Garaże, szopki ogrodowe lub pomieszczenia piwniczne są najczęściej za małe. Dlatego kosiarki Highline nie zajmują wiele miejsca i można je przechowywać także pionowo. Umożliwia to Upstanding-function.

 

 

 

 

 

 

 Koszenie przy krawędziach

Dzięki przesunięciu w konstrukcji kosiarkami Highline można także bez problemu kosić trawę wzdłuż muru i ścian, uzyskując doskonały wynik aż po sam brzeg, bez potrzeby dodatkowego podkaszania.

 

 

 

 

 

Dane techniczne

Szerokość cięcia wynosząca 46 cm, zapewnia szybkie koszenie powierzchni, nawet w średnich wielkościach ogrodów (do 1400 m²)Centralna regulacjawysokości koszenia, jednym ruchem pozwala wygodnie zmienić wysokość koszenia w 7 poziomachod 30 mm do 80 mm. Silnik AL-KO Pro Quick Start o mocy 4KM z zaworami górnymi zapewniają doskonałą wydajność, co przekłada się na większą moc i mniejsze zużycie paliwa. Dzięki 1-biegowemu napędowi kół i lekkim kołom XXL ułatwione jest manewrowanie kosiarką w ogrodzie. Funkcja 3INONE zapewnia koszenie, wychwytywanie pokosu i mulczowanie trawnika. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt prowadzący, zwiększa komfort pracy. Dzięki bardzo wysokiej obudowie z blachy stalowej i bardzo dużemu kanałowi wyrzutowemu, przepustowość powietrza zwiększa się o 42 %. Dzięki technologii MaxAirflow, inaczej niż w standardowych kosiarkach pokos nie jest wprowadzany do kosza na trawę płasko, ale wyrzutem do góry, wypełniając efektywnie od dołu 70-litrowy kosz ze wskaźnikiem poziomu napełnienianie zatykając kanału wyrzutowego, co oznacza, że jest on napełniany od góry i tym samym rzadziej opróżniany.

Dane techniczne

Nr artykułu 119842
EAN 4003718355215
Linia produkcyjna Highline
Pojemność kosza w litrach 70
Funkcje 3 w 1
Funkcje Koszenie, Zbieranie do kosza, Rozdrabnianie
Pojemność skokowa w ccm 123
Moc kW 2
Obudowa blacha stalowa
Silnik AL-KO Pro 125
Producent silnika AL-KO Motor
Skrzynia biegów 1 bieg
Napęd Napęd
Koła Ø przód/tył 200/280 mm
Łożyskowane koła tak
Powierzchnia trawnika do (w m²) 1 400
Szerokość robocza w cm 46
Wysokość koszenia 30-80 mm
Regulacja wysokości koszenia centralna, 7-mio stopniowa
o/min 2 850
Waga w kg całkowitych 34

UWAGA!

Wysyłana kosiarka nie jest zalana olejem ani paliwem.

Obowiązkowa pierwsza wymiana oleju (silnik na docieraniu) po około 5 godzinach pracy, kolejne następne przed rozpoczęciem lub po zakończeniu sezonu.