Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Cyflok Granulat Na Muchy 250g

5906981101406
Producent: ABC
Waga: 0.25 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
35,00 zł
Cena netto: 32,41 zł
szt.

Cyflok granulat na muchy 250 g

Skład:
substancja czynna: Acetamipryd 5g/kg
zawiera: cis-trikoz-9-en: < 1g/kg

Cyflok granulat na muchy jest środkiem owadobójczym do zwalczania much w pomieszczeniach  użyteczności publicznej (sklepy, restauracje, piekarnie, magazyny, itp.) oraz w pomieszczeniach inwentarskich (obory, chlewnie, stajnie, kurniki, itp.). Zawiera substancję o wyjątkowo gorzkim smaku:
benzoesan denatonium, która zabezpiecza przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta.
Skuteczny wobec muchy domowej.

Produkt wykazuje skuteczność po 5 godzinach.


Należy wysypać granulat na spodek lub na podłogę i delikatnie zwilżyć wodą. Najlepsze efekty osiąga się wykładając granulat w kilku miejscach (miejsca nasłonecznione, parapety, okiennice, itp.) w ilości ok. 25 g na 10 m3. 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM