Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Compo 2w1 Orchid Start do storczyków 1x30ml Nowość

4008398132965
Producent: Compo
Waga: 0.03 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
3,50 zł
Cena netto: 2,85 zł
szt.

Compo 2w1 Orchid Start do storczyków 1x30ml Nowość

Orchid Start 2w1 odżywka do storczyków po przekwitnięciu.

Innowacyjny produktdo pielegęnacji storyczków po kwitnieniu, zapewniający odpowiednią kondycję tych roślin w fazie spoczynku.

- Podwójny aplikator zawiera odżywkę, która wzmacnia storczytki po intensywnym kwitnieniu oraz kondycjoner, który przygotowuje orchidee do ponownego tworzenia pąków kwiatotowych

- Sygnerggiczne działania odżywki i kondycjonera wzmaga stabilny wzrost storczyków oraz przyspiesza ich regeneację w celu ponownego kwitnienia

- Gotowy do użycia aplikator zapewnia łatwość zastosowania

ODŻYWKA + KONDCYJNER

Innnowacyjny powódnny aplikator

- Odżywka wzmacnia storoczyki po intnensywnym kwitnieniu

- kondycjoner przygotowuje do ponownego tworzenia pąków

Stosować po kwitnieniu 1 aplikator na roślinę co 1 miesiąc; w tym czasie nie stosować innych odżywek i nawozów. Przechow. w temp. 6-35C w miejscu niedost. dla dzieci i zwierząt. 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM