Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Agrecol Nawóz do trawnikiów zachwaszczonych 1.2kg

5902341002024
Producent: Agrecol
Waga: 1.2 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto:
12,50 zł
Cena netto: 11,57 zł
szt.
Agrecol Nawóz do trawnikiów zachwaszczonych 1.2kg
 
Specjalistyczny nawóz w postaci granulatu przeznaczony do stosowania na trawniki zachwaszczone. Zawarty w nawozie łatwo dostępny azot w odpowiednio dobranej konfiguracji z wapniem sprawiają, że intensywnie zadarniająca powierzchnię trawa, rośnie stosunkowo szybko nie dopuszczając do ponownego rozwoju chwastów. Odkwaszający charakter nawozu wpływa na lepszą dynamikę wzrostu trawy co ogranicza wzrost i rozwój chwastów.
 
Stosowanie: od początku wiosny do września. W zalecanym okresie nawozić co 30-60 dni do momentu ustąpienia chwastów. Stosować 20g nawozu na 1m2 trawnika. Nawóz rosypać równomiernie na suchym trawniku, po zastosowaniu obficie podlać wodą.
 
Zawiera:
azot (N) - 15,5%
+ wapń

Dostępne opakowania: kartonik 1,2kg
 


 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM