Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Afik AE 250 ml areozol

5907486600012
Producent: Best Pest
Waga: 0.26 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto: 12,00 zł
10,00 zł
Cena netto: 9,26 zł
szt.

Gotowy do użycia preparat do likwidacji mszyc i roztoczy w amatorskich uprawach roślin ozdobnych. Działa w sposób mechaniczny poprzez utworzenie błony okrywającej i unieruchamiającej szkodniki.

Szkodniki

  • Mszyce i roztocza

Sposób użycia

Preparat stosować po wystąpieniu pierwszych szkodników. Aerozolować dokładnie całą roślinę z odległości 30 cm tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Dokładnie pokryć preparatem również dolną stronę liści. W razie konieczności zabieg powtórzyć po 7 - 14 dniach, po zauważeniu żywych, ruszających się owadów lub roztoczy.

Uwaga

Przed zastosowaniem preparatu na rośliny na każdej uprawie wykonać próbny zabieg w celu sprawdzenia, czy w ciągu 7 dni nie nastąpiły objawy uszkodzeń roślin. 

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM