Opinie o Nas
do góry

Kategorie

Adiuwant kondycjoner wody Li-700 1L

8565958420000
Waga: 1.3 kg
Dostępność:
Dostępny na magazynie
  • Dostawa od: 9,99 zł
Cena brutto: 50,00 zł
45,00 zł
Cena netto: 41,67 zł
szt.
Li-700 to kondycjoner wody o odmiennym, korzystnym mechaniźmie działania. Polepsza jakość wody i umożliwia zabiegi w niższych temperaturach.

Li-700 jest aktualnie jedynym produktem na polskim rynku, który zawiera liposomy transportujące cząstki substancji aktywnych do wnętrza komórek roślinnych.
Liposomy są w dużym stopniu niezależne od temperatury otoczenia, czyniąc zabieg wysoce efektywnym.

Liposomy umożliwiają przenoszenie substancji pomiędzy komórkami (system przenoszenia substancji aktywnych przez liposomy wykorzystuje się m.in. w medycynie). Substancja zamknięta w liposomie, Li-700 jest w stanie przemieszczać się przez tkankę liści, a następnie wewnątrz rośliny.

 

  

Dostawa

Zobacz nasze aukcje na

Porównaj nasze ceny w serwisach

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin. Niespełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Informacje o stosowaniu produktów aktualizowane są raz w roku, dlatego rekomendowane jest zapoznanie się z ich etykietą.

ZROZUMIAŁEM